PARTNEŘI

Meandros Ltd.


Společnost Meandros s.r.o. byla založena v roce 1993 a pracuje v oblasti publikace a služeb. Vydavatelství má velké zkušenosti v oblasti rozvoje vzdělávacích materiálů a specializuje se na knihy a vzdělávací CD-ROMy.

Meandros s.r.o. má dlouholetou tradici v poskytování vzdělávacích materiálů pro základní a střední školy řeckým studentům. Instituce spolupracuje se školami po celém Řecku a organizuje vzdělávací semináře a přednášky.

Nakladatelství rovněž vydává noviny pro 15 000 příjemců a časopisy pro asi 2 000 příjemců z celého Řecka. Meandros s.r.o. je tradiční rodinný podnik sedmi osob, přičemž zaměstnává zhruba deset až patnáct osob na plný úvazek, stejně jako pracovníky na částečný úvazek, především odborníky z oblasti školství a vědy.

Na projektu INCA pracoval zkušený personál společnosti složený ze stálých zaměstnanců a odborníků na předškolní vzdělávání.

Meandros s.r.o. trvale publikuje nové práce související s oblastí vzdělávání, a proto je v neustálém kontaktu s několika učiteli a jazykovými odborníky. Nakladatelství má zkušenosti s poskytováním studijních materiálů pro řecký vzdělávací systém a odborné znalosti v oblasti knižního vydavatelství a výroby DVD ROMů.

Instituce má zkušenosti s nadnárodními projekty a koordinací dvou projektů financovaných Evropskou komisí.